Alüminyum Tesisat Boruları – Parker

Alüminyum Tesisat Boruları

Parker pnömatik ürünleri sisteminizin verimli çalışmasına yardımcı olan aktüatörler, silindirler, valfler, minyatür valf adaları, hava hazırlama (FRL) grubu ve aksesuarları içerir. Malzeme taşıma, medikal, yaşam bilimleri, gıda, fabrika otomasyonu, otomotiv, takım tezgâhı, paketleme, nakliye ve savunma dahil olmak üzere birçok alanda hizmet verir.

 

 

Transair hava tesisat teknolojisi kompresör odasından makine parkına kadar havanın doğru şekilde taşınması için kullanışlı bir teknolojidir. Dayanıklı hafif malzemeden üretilmiştir.Maksimum 16 bar basınç -20°C ile +45°C sıcaklığında kullanıma uygundur.Transair için kurulum basittir boruları istenilen ölçüye kesmek basittir.Yapıştırma ,diş açma ve kaynak gibi işlevler gerekmeden çabuk takma/sökme veya clamp bağlantı ile borular birbirine eklenebilir.Transair’in bir diğer avantajı ise ihtiyaç olduğunda çıkış alma hat üzerinden
mümkün ve basittir.Bu aliminyum borular hattınızdaki pas ve korozyonu engelleyerek basınçlı hattaki veriminizi artırarak makine ve elemanlarınızın ömrünü uzatacaktır.

TRANSAIR Ürün Kataloğu

pdf
                    AÇIKLAMA

 

Transair tesisatı, bir fabrikada gerekli olan basınçlı havanın kompresörden son kullanım noktasına kadar, hava kaçağı olmadan, geleneksel çelik borulara kıyasla çok daha düşük basınç kaybı ile iletilmesini sağlar. Transair, korozyona uğramayan yapısı ve kolay montaj ve demontaj özelliği ile diğer basınçlı hava tesisatlarından ayrılmaktadır.

 

Neden bakır veya çelik yerine alüminyum boru seçilmeli? Genellikle maliyetinizi düşürür.  Alüminyum tesisat elemanları diğer boru malzemelerine göre hızlı bir şekilde montaj edilir, ilk yatırım aşmak için ekler uzun vadeli kazançlar sağlar. Transair alüminyum tesisat elemanları, bakır ve çeliğin aksine boru korozyona dayanıklıdır. Transair hafif bileşenleri ve çabuk bağlantı geçmeli tasarımı, kolay ve hemen düzeni sağlar. İşçilik maliyetleri Transair geleneksel tesisatlara göre  daha az önemli ölçüde masrafların kurulum maliyetlerinin %50-80 azaltır.  Buna ek olarak, kaçınılmaz korozyon ve bozulma diğer boru malzemeleri, Transair alüminyum Borulama ile zamanla sızıntı serbest olsa sürekli temiz, kaliteli hava sağlar.

Kullanım alanları : İlaç, madencilik, tehlikeli maddeler, biyolojik maddeler, toz, soy gazlar, duman, sis ve solunum havası oksijen jeneratörleri için uygundur.

 

 

 

• Sıfır Hava Kaçağı: Enerji Verimliliği

• Geleneksel Çelik Borulara Göre Çok Daha Düşük Basınç

Kaybı. Enerji Verimliliği

• Kolay Montaj ve Demontaj Özelliği: İş Gücünden Minimum

Kayıp

• Korozyona Uğramayan Yapı: Filtre ve Makina Bakım

Masraflarının Minimuma İnmesi                                                                                                                            

Tesisat Boru Çapları

Ø16,5 – Ø25 – Ø40 – Ø50 – Ø63 – Ø76 – Ø100 – Ø168 mm

KATALOG ADI
TRANSAIR Ürün Kataloğu
error: Kopyalamak Yasaktır. !!