Diyaframlı Pompalar – Parker

Diyaframlı Pompalar

Parker pnömatik ürünleri sisteminizin verimli çalışmasına yardımcı olan aktüatörler, silindirler, valfler, minyatür valf adaları, hava hazırlama (FRL) grubu ve aksesuarları içerir. Malzeme taşıma, medikal, yaşam bilimleri, gıda, fabrika otomasyonu, otomotiv, takım tezgâhı, paketleme, nakliye ve savunma dahil olmak üzere birçok alanda hizmet verir.

 

SERİLER: BTC,CTS,T2,LTC

Pompalar akışkan ve hava hatlarında basınç ya da vakum üretimi sağlar. Bu pompalar pille çalışan cihazlar ,tıbbi ve labaratuar uygulamaları için uygundur. Çeşitli voltajlarda akış ve debi çeşitleri mevcuttur. Bu ürünler gıda ,medikal ve ilaç sanayi için uygundur.

 

SERİAÇIKLAMA BTCBTC serisi kompakt ,yüksek akışlı, geniş basınç aralıkları,uzun ömürlü ve düşük gürültülü pompalar solunum cihazları diyaliz cihazları ve vakumlu yara teparilerinde tercih edilir.6,12,24 DC voltajlarında çalışabilir. Maksimum basınç 28 PSI, Maksimum vakum ise 635 mm Hg’dir. CTSCTS serisi pompalar gürültü ve titreşimi en aza, ömrü ise en üst düzeye çıkartılmış tasarıma sahiptir. 5,6,9 ve 12 DC voltajlarında çalışabilir. Maksimum basınç 24 PSI ,Maksimum vakum ise 508 mm Hg’dir. Bu seri için normal koşullarda çalışma ömrü 10,000 saattir. T2T2-04 serisi pompalar ultra kompak serilerdir. Taşınabilir uygulamalar için tercih edilir. Bu ürünler yüksek performans düşük maliyet ve çok düşük ağırlık sağlar. Maksimum 11.9 PSI,maksimum vakum ise 18.7 mm HG’dir.Minyatür serileri mevcuttur. LTCLTC serisi pompalar spesifik performans gereksinimleri için tasarlanmışmsıvı ortamlar için tercih edilen ürünlerdir. Maksimum PSI 30, maksimum vakum ise 508 mm HG ‘dir.6,12,24 V DC voltajlarında mevcuttur. Minyatür serileri mevcuttur.

KATALOG ADI
BTC Ürün Kataloğu
TTC Ürün Kataloğu
CTS Ürün Kataloğu
LTC Ürün Kataloğu
T2 Ürün Kataloğu
error: Kopyalamak Yasaktır. !!