Gruplanabilir Valf Teknolojileri – Parker

Gruplanabilir Valf Teknolojileri

Parker pnömatik ürünleri sisteminizin verimli çalışmasına yardımcı olan aktüatörler, silindirler, valfler, minyatür valf adaları, hava hazırlama (FRL) grubu ve aksesuarları içerir. Malzeme taşıma, medikal, yaşam bilimleri, gıda, fabrika otomasyonu, otomotiv, takım tezgâhı, paketleme, nakliye ve savunma dahil olmak üzere birçok alanda hizmet verir.

 

PARKER MODUFLEX

PARKER ORİGA

 

Sisteminizdeki birçok pnömatik hareketi aynı gövdede ve aynı kablo konnektöründe kontrol edebileceğiniz ürün tüpleridir. Bu ürünlerin çeşitli ortamlar için seçilebilir tipleri mevcuttur. Endüstri 4.0 uyumlu uzaktan kontrol edebileceğiniz teknolojilere sahiptir.

 

SERİ AÇIKLAMA
P2M(MODUFLEX) Moduflex valfler çoğu valf teknolojilerini içerisinde bulundurur. 4 temel kontrol çeşidi bulunmaktadır.Sub-D25, AS-İ, Smart control ve (TURCK BL67)uzaktan kumanda teknolojilerini kapsamaktadır.
A05/A12(ADEX)
Adex valfler minyatür grup valfler alçak gerilim voltajlarında kontrol sağlamaktadır. Ürün küçük çaptaki silindirler için idealdir. M5 ve 1/8 ölçülerinde mevcuttur. Bu valfler 10ms’den daha hızlı tetikleme hızına sahiptir. 50.000.000 aç/kapa ömrü bulunmaktadır.
    H (MİCRO) H serisi mikro valfler yüksek miktarda valfin aynı alanda olması gerektiği uygulamalar için tasarlanmıştır. Bu valfler haberleşme teknolojisinin sağladığı tek kablo bağlantısı ile 128 valfe kadar kontrol etmek mümkündür. TURCK BL67 teknolojisi ile uzaktan kumanda etmek mümkündür. Merkezi olmayan uygulamalar için ise fieldbus teknolojisi kullanılır. Diğer kompakt uygulamalar için Sub-D25 konnektör de kullanılabilir.
PS1 PS1 serisi yüksek hızlı popet tipi plastik gövdeli valflerdir. DIN raylı bir manifold üzerine sıralanabilir. Bu seride bütün bağlantılar otomatik hortum çıkışlıdır. Standart uygulamalar için uygundur.
PVL-B2&PVL PVL serisi valfler kompakt yapısı ile aynı zamanda yüksek debi sağlar hafif yapıdadırlar. Hortum çap standardı 6mm ve 8mm ölçülerindedir. DIN rayı montaj edilebilir. Ekonomik klips baslantısı veya DIN FORM C elektrik kablo bağlantısı mevcuttur.
     LOGİC PROCESSİNG Yüksek hızlı seri valfler yardımcı devre elemanlarından oluşmaktadır. Atex uygulamaları mevcuttur.

*Valf kontrol teknolojileri hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için Parker-TRUCK-BL67-urun-katologu.pdf dosyasını inceleyebilirsiniz.

KATALOG ADI
LOGIC Ürün Kataloğu
PDE2536TCUK P2M Ürün Kataloğu
PDE2597TCUK H Ürün Kataloğu
PDE2626TCUK P2M Ürün Kataloğu
PDE2628TCUK PVL Ürün Kataloğu
TRUCK BL67 Ürün Kataloğu
error: Kopyalamak Yasaktır. !!