SMART HİDROLİK SİSTEMLERİ

Biz Kimiz

Smart Hidrolik firması, Mehmet Akif BAKIR ve ekip arkadaşları tarafından 2015 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacımız özel hidrolik kontrol blokları imalatıdır. Müşterilerimizin, hizmet alanımızı genişletme taleplerine karşılık, aşağıdaki konularla ilgili hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamızın faaliyet alanları,

– Hidrolik blok imalatı.
– Hidrolik sistem tasarımı ve devreye alma.
– Arıza tespit ve servis hizmeti.
– Hidrolik ürün testleri.
– Hidrolik ürün satışı ve teknik desteği.

BİZE ULAŞINVizyonumuz

İmalatını yaptığımız ürünlerin ve hizmet verdiğimiz alanlarda, kalite ve hizmetlerimizi en iyi seviyeye çıkarmak ve uluslararası bir kuruluş haline gelmektir.

Misyonumuz

Ülkemiz için en faydalı olan kaliteli ve verimli hizmet ve imalat alanı oluşturmak, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın memnuniyeti için gerekli gelişmeleri sağlamaktır.

Hirodlik Blok

Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination.

Hidrolik Ünite

Capitalise on low hanging fruit to identify a premium ballpark.

Smart Akademi

Give us a toll free call at
(+1) 800 456324 or (+1) 555 456325

Client’s website
Client’s website
Client’s website
Client’s website
Client’s website
Client’s website

Uzman bir Partner Arayışınız mı var ?


SMART HİDROLİK

Kalite Anlayışı

Smart hidrolik olarak, ürünlerimizi standartların gerektirdiği en yüksek kalitede üretme konusunda kararlıyız. Bu hedefimize ulaşabilmek için süreçlerimizi sürekli geliştiriyor ve güncelliyoruz.

Hidrolik Blok: Çeşitli malzemelerden (sfero, alüminyum, çelik) ve her boyutta, 3 tona kadar ağırlıkta hidrolik bloklar üretmekteyiz.

Tasarım: Konusunda deneyimli tasarımcılarımız, Solidworks programında geliştirdiğimiz özellik ve yöntemlerle, devre şemanıza göre hidrolik bloklarınızı tasarlayabilmektedir.