Hava Körükleri – Parker

Hava Körükleri

Parker pnömatik ürünleri sisteminizin verimli çalışmasına yardımcı olan aktüatörler, silindirler, valfler, minyatür valf adaları, hava hazırlama (FRL) grubu ve aksesuarları içerir. Malzeme taşıma, medikal, yaşam bilimleri, gıda, fabrika otomasyonu, otomotiv, takım tezgâhı, paketleme, nakliye ve savunma dahil olmak üzere birçok alanda hizmet verir.

 

SERİLER: 9109,SP

Hava körükleri kısa stroklu yüksek itme gerektiren uygulamaları için ideal seçimdir. Kumaşla güçlendirilmiş körük sentetik kauçuk malzemeye sahiptir. Bir, iki ve üç kıvrım(körük) olarak imal edilir. Metal parçalar içermediği için standart silindirlere göre sürtünmesiz hareket sağlar. Ürünün basit yapısı uzun ömürlüdür ve bakım gerektirmez. Hava körükleri titreşimli uygulamalar için idealdir.

SP Ürün Kataloğu

pdf
SERİ AÇIKLAMA
9109 Ø70-Ø660 mm çap aralığında 10 ölçü mevcuttur. Strok ölçüleri 45-375 mm aralığındadır. Yay dönüşlü ve çift etkili seçilebilir.
SP Ø150-Ø420 mm çap aralığında 13 ölçü mevcuttur. Strok ölçüleri 45-1700 mm aralığındadır. Yay dönüşlü ve çift etkili seçilebilir.
KATALOG ADI
SP Ürün Kataloğu
error: Kopyalamak Yasaktır. !!