HMR Serisi Silindirler- Parker

HMR Serisi Silindirler

Parker pnömatik ürünleri sisteminizin verimli çalışmasına yardımcı olan aktüatörler, silindirler, valfler, minyatür valf adaları, hava hazırlama (FRL) grubu ve aksesuarları içerir. Malzeme taşıma, medikal, yaşam bilimleri, gıda, fabrika otomasyonu, otomotiv, takım tezgâhı, paketleme, nakliye ve savunma dahil olmak üzere birçok alanda hizmet verir.

 

SERİLER: VİDALI, KAYIŞLI

Yüksek momentli rodless elektrik kontrollü doğrusal silindirler iki tip sürüş teknolojine sahiptir. Her ikiside yüksek hassasiyette oransal hareketler sağlar. Bunlar vidalı ve dişli kayışlı tipleridir. Ağırlık sınırlamalarına göre profil tipleri, IP20 ve IP54 koruma sınıfı, kendini yağlayabilme özelliği, pozisyon algılama, darbeye karşı koruma, konum algılama mevcuttur.

 

HMR Ürün Kataloğu

pdf
SERİ AÇIKLAMA
VİDALI ELEKTROMEKANİK SÜRÜCÜLER Vidalı tipler de yük kapesitesi yüksek ancak hız ivmesi düşüktür. Bu yüzden ağır yüklerde basit konum kontrolü gerektiren uygulamalarda kullanılır.
KAYIŞLI ELEKTROMEKANİK SÜRÜCÜLER Kayışlı tiplerin hız ivmesi vidalı tipe göre daha yüksektir. Yük kapasitesi orta, yol ve konum kontrolü hassas uygulamalarda kullanılır.
KATALOG ADI
HMR Ürün Kataloğu
error: Kopyalamak Yasaktır. !!