Minyatür Solenoid Oransal Valfler – Parker

Minyatür Solenoid Oransal Valfler

Parker pnömatik ürünleri sisteminizin verimli çalışmasına yardımcı olan aktüatörler, silindirler, valfler, minyatür valf adaları, hava hazırlama (FRL) grubu ve aksesuarları içerir. Malzeme taşıma, medikal, yaşam bilimleri, gıda, fabrika otomasyonu, otomotiv, takım tezgâhı, paketleme, nakliye ve savunma dahil olmak üzere birçok alanda hizmet verir.

 

SERİLER: LX,MX,X,SRS,V2,PND,VSO,390

Bu valfler medikal uygulamalardaki akışkanların aç/kapa veya oransal şekilde kontrol etmek için uygun ürünlerdir.Bu valfler çok düşük enerji ile kontrol etmek mümkündür ve kompak yapıdalardır.

SERİ AÇIKLAMA
LX LX serisi valfler 8 mm hortum çaplarında bağlantılar için 2 yollu valflerdir.0-15 psi akış performansı ve 1.14 orifis çapı. Aç/kapa süresi 20 milisaniyeden daha azdır. Güç gereksinimi 0.52W-0.82W aralığındadır. Hava ve oksijen hatları için tercih edilir.
MX MX serisi valfler 5-12-24 VDC voltaj aralığında çalıştırmak mümkündür. 2 yollu NA/NK ve 3 yollu NA/NK seçenekleri mevcuttur. 6- 30 psi akış performansı 0.25W-0.75W enerji tüketimi. Taşınabilir oksijen yoğunlaştırıcılar, derin damar trombozu, yara terapisi ve vakum hatları için tercih edilebilir.
X X serisi valfler paslanmaz gövdede FKM ve silikon sızdırmazlık elemanları bulunmaktadır. 0-100 psi akış performansı değerleri yüksektir. Taşınabilir ekipmanlar, kan basıncı izleme, yara terapisi ve oksijen hatları için tercih edilebir.
SRS Bu seri valfler tasarlanmış yüzey üzerine basit civatalama sistemi ile akuple edilerek kolay montaj edilir.0-85 psi akış performansı bulunmaktadır.Sıvı , hasta simülatörleri ve diyaliz hatları için tercih edilir.
V2 V2 serisi valfler polimer (plastik) gövdesiyle yüksek performans sağlar.0-100 psi akış performansı bulunmaktadır. Oksijen yoğunlaştırıcılar vantilatörler ve hasta simülatörleri için tercih edilir.
PND PND serisi valfler normalde açık 2 yollu olarak kullanılan valflerdir. 0-6 psi akış performansı bulunmaktadır. Kan basıncı izleme ve emniyet gerektiren egsoz işlemleri için tercih edilir.
VSO VSO serisi valfler geniş kullanım yelpazesi bulunan seridir. Düşük basınç ,polimer gövde kablolu tipleri mevcuttur. Bu ürünler yüzeye basit civatalama ile akuple edilir.Gaz kromatografis , vanlilatörler,anestezi, oksijen korucuyucu işlemleri için tercih edilir.
390 Sterilizasyon serisi solenoid valfler sıcak su , buhar soğuk su ve vakum hatlarında kullanım için uygundur.
KATALOG ADI
LX Ürün Kataloğu
MX Ürün Kataloğu
PND Ürün Kataloğu
SRS Ürün Kataloğu
V2 Ürün Kataloğu
X Ürün Kataloğu
error: Kopyalamak Yasaktır. !!