Özel Hortumlar – Parker

Özel Hortumlar

Parker pnömatik ürünleri sisteminizin verimli çalışmasına yardımcı olan aktüatörler, silindirler, valfler, minyatür valf adaları, hava hazırlama (FRL) grubu ve aksesuarları içerir. Malzeme taşıma, medikal, yaşam bilimleri, gıda, fabrika otomasyonu, otomotiv, takım tezgâhı, paketleme, nakliye ve savunma dahil olmak üzere birçok alanda hizmet verir.

 

PARKER LEGRİS HORTUMLAR

 

Bu tür hortumlar agresif ve kimyasal akışkanların taşınmasına uygun hortumlardır.

 

Fireproof Hortumlar

Anti-spark Hortumlar

Floropolimer Hortumlar

Teflon Hortumlar

LEGRIS Ürün Kataloğu

pdf
SERİ AÇIKLAMA
FIREPROOF PA Ateş uygulamalarına dayanıklı polyamid hortumlar yangına yüksek basınçlara ve sıcaklıklara dayanıklıdır. Çalışma sıcaklığı -40°C ile +100° aralığındadır.
ANTI-SPARK Anti-spark hortumlar alev ,kıvılcım, özellikle kaynak kıvılcımlarına maruz kalar alanlarda , darbelere ve aşınmalara karşı üstün dirençlidir. Yüksek sıcaklıklarda mükemmel basınç dayanımı sağlar.
FEP FEP serisi hortumlar floropolimer hammaddesinden üretilmişlerdir. Bu sayede akışkanı izlemek diğer hortumlara göre daha kolaydır. Gıda, labaratuar, gaz, sıcak ve kimyasal akışkanlar için uygundur.
PFA PFA serisi hortumlar ağır kimyasal ve zorlu ortamlara diğer hortumlara göre 10 kat daha dayanıklı teflon hortumlardır. Bu ürünler güvenlik gerektiren tüm uygulamalarda kullanılabilir. Sıcaklık dayanımı -196°C ile +260°C aralığındadır.
KATALOG ADI
LEGRIS Ürün Kataloğu
error: Kopyalamak Yasaktır. !!