Paslanmaz Solenoid Valfler – Parker

Paslanmaz Solenoid Valfler

Parker pnömatik ürünleri sisteminizin verimli çalışmasına yardımcı olan aktüatörler, silindirler, valfler, minyatür valf adaları, hava hazırlama (FRL) grubu ve aksesuarları içerir. Malzeme taşıma, medikal, yaşam bilimleri, gıda, fabrika otomasyonu, otomotiv, takım tezgâhı, paketleme, nakliye ve savunma dahil olmak üzere birçok alanda hizmet verir.

 

SERİLER: 1&2,18,9,99,221G

Paslanmaz solenoid valfler medikal uygulamalardaki akışkanların aç/kapa veya oransal şekilde kontrol etmek için uygun ürünlerdir. Bu valfler çok düşük enerji ile kontrol etmek mümkündür ve kompak yapıdalardır.

SERİ AÇIKLAMA
1&2 Bu seri valfler solvent ve yüksek agresiflik gösteren akışkanlar için uyumludur. Sızdırmazlık elemanları teflondur.
18 18 serisi valfler çoklu akış sistemleri için tasarlanmış basit bağlantılı valflerdir. Aşırı agresif akışkanlar için tasarlanış yapıdadır.
9 9 serisi paslanmaz(316) valfler küçük boyutlarıyla geniş çalışma sıcaklığına sahiptir. Gaz ve sıvı hatlarında hassas kontroller için yüksek hızlı çalışan ,hava sızıntısı en aza indirgenmiş ve korozyona dayanıklı yapıdadır.
99 99 serisi valfler aşırı hızlı ,yüksek sıcaklık aralığı ve yüksek basınçlara uygun olarak tasarlanmıştır. Cerrahi uygulamalar, soğutucu vanalar, CO2 hatları için uygundur.
221G 221G serisi valfler gıda , medikal ve su arıtma, steril bulaşık makinelerde, agresif kimyasal sıvılarda akışkanlarında kullanıma uygundur.
KATALOG ADI
1 Ürün Kataloğu
9 Ürün Kataloğu
221G Ürün Kataloğu
error: Kopyalamak Yasaktır. !!