Paslanmaz ve Polimer Kaplinler – Parker

Paslanmaz ve Polimer Kaplinler

Parker pnömatik ürünleri sisteminizin verimli çalışmasına yardımcı olan aktüatörler, silindirler, valfler, minyatür valf adaları, hava hazırlama (FRL) grubu ve aksesuarları içerir. Malzeme taşıma, medikal, yaşam bilimleri, gıda, fabrika otomasyonu, otomotiv, takım tezgâhı, paketleme, nakliye ve savunma dahil olmak üzere birçok alanda hizmet verir.

 

PARKER RECTUS

 

Paslanmaz ve polimer gövdeli kaplinler medikal akışkanların steril bir şekilde taşınması ve kontrol edilmesi için kullanılan bağlantılardır.

 

Polimer Kaplinler

Paslanmaz Kaplinler

 

SERİ AÇIKLAMA
SS Paslanmaz gövdeli kaplinler yüksek derecede aşındırıcı kimyasallar ve steril uygulamalar için tercih edilmektedir. Sıcaklık dayanımı -15°C ile +200°C aralığındadır.
21 Bu seriler POM ve PVDF plastik gövdede mevcuttur. Çalışma sıcaklığı -20°C ile +120°C aralığındadır.
70 70 serisi kaplinler 1/8′ – 1 1/2′ ölçülerinde mevcuttur. Özellikle sıvı akışkanlar için tercih edilir ve güvenlik gerektiren uygulamalar için kilitleme kovanı bulunmaktadır.
PPM PPM seri kaplinle zayıf alkaliler ve asitlerde kullanıma uygundur ve güvenlik gerektiren uygulamalar için kilitleme kovanı bulunmaktadır.
BT BT serisi kaplinler tıbbi, biyoteknolojik, farmasötik ve labaratuar teknolojilerinde tercih edilir. Bu ürün sertleştirilmiş silikon tarafından üretilmiştir ve oksijene uyumu yüksektir. Çalışma sıcaklığı -20°C ile +148°C aralığındadır.
error: Kopyalamak Yasaktır. !!