Şartlandırıcılar – Parker

Şartlandırıcılar

Parker pnömatik ürünleri sisteminizin verimli çalışmasına yardımcı olan aktüatörler, silindirler, valfler, minyatür valf adaları, hava hazırlama (FRL) grubu ve aksesuarları içerir. Malzeme taşıma, medikal, yaşam bilimleri, gıda, fabrika otomasyonu, otomotiv, takım tezgâhı, paketleme, nakliye ve savunma dahil olmak üzere birçok alanda hizmet verir.

 

 

Hava hazırlayıcılar basınçlı havayı daha verimli ,kullanışlı ,temiz hale getirmek için hat üzerine eklenen ürünlerdir. 1/4”-2” diş ölçüsünde seçilebilir tipleri mevcuttur. Değişken ortamlar için seçilebilir serileri mevcuttur. 40 mikrondan 0,01 mikrona kadar filtreleme yapılabilir. 0-40 bar basınçta çalışan ürünler mevcuttur.

 

 

Şartlandırıcılar

Regülatörler

Yüksek Basınç Regülatörler

Basınç Filtreleri

Yağlayıcılar

Hassas Filtreler

 

AIRPREP Ürün Kataloğu

pdf
SERİ AÇIKLAMA
P31-P32-P33 Bu seri Max 17 bar çalışma basıncı ve max 111 dm3/s akış gerçekleşir. Gövde üzerine oransal regülatör , aç/kapa valfi, yavaş başlatma valfi eklenebilir. 0,01 mikrona kadar hassas filtreleme yapmak mümkündür.
P3L-P3S P3L -P3S serisi kompakt dizayna sahiptir 1/4 diş ölçüsünde mevcuttur. Max basınç 10 bardır ve Max debi 198 dm3/s ‘tir. 0,01 mikrona kadar hassas filtreleme mümkündür.
P3X P3X serisi 1/2 ve 3/4 diş ölçülerinde mevcuttur. Standart 5 mikron filtreleme mevcuttur. Max çalışma basıncı 16 bardır. Zorlu ortamlarda çalışmaya uygun olduğu için uzun servis ömrü vardır. Çalışma sıcaklığı -40 °C ile +60 °C’dir. Bu serinin yağlayıcıları 40 metreye kadar yağlama yapabilme özelliği bulunmaktadır.
P3Y P3Y serisi 3/4 ve 1” diş ölçülerinde mevcuttur.Yüksek verim sunan bu serilerde Atex uygulamaları için sertifikalıdır.Çalışma sıcaklığı -40 °C ile +60 °C’dir.Max çalışma basıncı 16 bardır.
P3Z P3Z serisi G1-1/2” ve G2” diş ölçülerinde mevcuttur. Max basın. 17.5 bar ve max debi 666,6 dm3/s ‘in üzerindedir.
PREP-AİR PREP-AİR minyatür hazırlayıcı serisidir. Diş ölçüleri 1/8 ve 1/4 olarak mevcuttur.
STAİNLESS STEEL Paslanmaz hava hazırlayıcılar gıda, petrokimya, proses sektörleri için zorlu ve agresif ortamlarda çalışmaya uygun tasarlanmıştır.
P3TJ P3TJ serisi hava kurutucular 85 L/dk ‘dan 567 L/dkya kadar debi seçeneği mevcuttur. Elektrik kontrollü timer mevcuttur. Kurutucular sorunsuz verim almak için kullanılır.
R200 Serisi ürünler hassas basınç ayarı gerektiren uygulamalar için tasarlanmıştır. 0,3 mbar’a kadar hassas ayar yapmak mümkündür.
KATALOG ADI
AIRPREP Ürün Kataloğu
error: Kopyalamak Yasaktır. !!