Standart Rekorlar – Parker

Standart Rekorlar

Parker pnömatik ürünleri sisteminizin verimli çalışmasına yardımcı olan aktüatörler, silindirler, valfler, minyatür valf adaları, hava hazırlama (FRL) grubu ve aksesuarları içerir. Malzeme taşıma, medikal, yaşam bilimleri, gıda, fabrika otomasyonu, otomotiv, takım tezgâhı, paketleme, nakliye ve savunma dahil olmak üzere birçok alanda hizmet verir.

 

PARKER LEGRİS REKORLAR

 

 

Standart pnömatik bağlantılar için tercih edilen rekorlardır. Gıda (NSF-FDA) belgeli rekor çeşitleri mevcuttur.

Değişken ortamlar için uygun serileri mevcuttur.

 

Pnömatik Rekorlar

Otomotiv Serisi Rekorlar

Gıda Serisi Rekorlar

Somunlu Rekorlar

Metal Rekorlar

Fren Sistemi Rekorları

 

LEGRIS Ürün Kataloğu

pdf
SERİ AÇIKLAMA
LF3000 LF3000 serisi rekorlar standart uygulamalar için uygundur. Çalışma sıcaklığı -20°C ile +80°C arasındadır. Hortum çapı 3mm’den 16 mm’ye kadar diş ölçüleri ise 1/8’den 1/2’ye kadar mevcuttur.
LF3200 LF3200 serisi rekorlar mini gövdede özel uygulamalarlar için tasarlanmış ergonomik rekorlardır. Sadece 3 mm hortum çaplarında çeşitleri mevcuttur.
LIQUFIT LIQUFİT serisi rekorlar gıda uygulamaları için tasarlanmış NSF belgeli rekorlardır. Çalışma sıcaklık aralığı -10°C ile +95°C .4mm’den 12mm’ye kadar hortum çapları 5/32” den 1/2’ye kadar diş ölçüleri mevcuttur.
PRESTOMATIC Bu seri demiryolu ve karayolu taşımacılığında ağır ve zorlu şartlara dayanıklıdır. Bu rekorlar poliamid bağlantı parçaları ile yüksek performans sağlar ve sıcaklık değişimlerine dayanıklıdır. Çalışma sıcaklık değerleri -50°C ile +100°C ‘dir.
BREAKING Bu seri rekorlar fren sistemleri için tasarlanmış güvenlik gerektiren kritik uygulamalar için tasarlanmıştır. Çalışma sıcaklık değerleri -40°C ile +100°C’dir.
LF6100 LF6100 serisi rekorlar yağlama, vakum ve yüksek basınç hatlarında kullanıma uygundur. Sıcaklık dayanımı -40° ile +120°C aralığındadır.
KATALOG ADI
LEGRIS Ürün Kataloğu
error: Kopyalamak Yasaktır. !!