Standart Valfler – Parker

Standart Valfler

60 yılı aşkın tecrübesiyle bir Dünya markası olan Casappa,hidrolik sektöründe pompa ve motor üretiminde önder firmalarından olup,İtalya merkezli olmak üzere Dünya’nın çeşitli yerlerinde üretim merkezleri olan global bir markadır.Dünya markalarını bünyesinde bulunduran Hidrokontrol A.Ş. Casappa markasının Türkiye Golden Distiribütörlüğünü yaparak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda güçlü ürün gamıyla hizmetinize sunulmuştur.

 

Parker pnömatik ürünleri sisteminizin verimli çalışmasına yardımcı olan aktüatörler, silindirler, valfler, minyatür valf adaları, hava hazırlama (FRL) grubu ve aksesuarları içerir. Malzeme taşıma, medikal, yaşam bilimleri, gıda, fabrika otomasyonu, otomotiv, takım tezgâhı, paketleme, nakliye ve savunma dahil olmak üzere birçok alanda hizmet verir.

 

PARKER ORİGA

 

Pnömatik valfler basınçlı havayı elektropilot yada basınç yardımı ile yönlendirme ve kontrol etme sistemlerinin bütünüdür. Değişken ortamlar için çeşitleri mevcuttur. 1/8”-1/2” diş aralığında seçilebilir. 3/2 ,5/2 , 5/3 fonksiyonları mevcuttur.

 

 

Pnömatik Valfler

Origa Valfler

Pilot Uyarılı Valfler

Elektropilot Valfler

Iso Valfler

SERİ AÇIKLAMA
VIKING LITE Viking lite valfler çok yönlü ve yüksek performansı ile kolay montaj mümkündür.
VIKING EXTREME Viking extreme valfler zorlu şartlar, düşük yüksek sıcaklıklar ve yüksek basınçlara dayanıklı yapısıyla kompakt montaj boyutlarındadır. -40°C ile 60°C düşük sıcaklık versiyonu ile savunma sanayinin tercihi olan bu valf 16 BAR çalışma basıncına kadar çıkabilen yüksek basınç valfidir.
ISO ISO 5599-1 ve ISO15470-1 serisi ürünler yüksek debi için ideal ve basit montaj avantajı içeren ürün gruplarıdır. ISO ölçüleri 02,01,1,2,3’tür ve uygun manifoldlara sahiptir.
ISO-H  ISO 5599-1 ve ISO15470-1 serisi ürünler yüksek debi için ideal ve basit montaj avantajı içeren ürün gruplarıdır. ISO ölçüleri 02,01,1,2,3’tür ve uygun manifoldlara sahiptir.Ağır şartlara dayanıklı ve aşınmaya karşı korumalı keçe. M12 ve M23 bağlantı PIN kablo kiti. 25 PIN D-SUB kablo bağlanabilir tip.
HEAVY DUTY Heavy duty serisi valfler popet mantığıyla çalışan valflerdir. Yüksek debi istenilen uygulamalar için uygundur.
ORIGA -K9&S9 Yüksek kalitede üretilmiş Origa valfler çalışma sıcaklığı
-10 °C ile +55 °C aralığındadır.
KATALOG ADI
LORIGA Ürün Kataloğu
PDE2569TCUK VIKING Ürün Kataloğu
PDE2630TCUK Ürün Kataloğu
PDE2658TCUK LITE Ürün Kataloğu
error: Kopyalamak Yasaktır. !!