Vakum Vantuzları – Parker

Vakum Vantuzları

Parker pnömatik ürünleri sisteminizin verimli çalışmasına yardımcı olan aktüatörler, silindirler, valfler, minyatür valf adaları, hava hazırlama (FRL) grubu ve aksesuarları içerir. Malzeme taşıma, medikal, yaşam bilimleri, gıda, fabrika otomasyonu, otomotiv, takım tezgâhı, paketleme, nakliye ve savunma dahil olmak üzere birçok alanda hizmet verir.

 

SERİLER: PFG,PBG,P5V,PJG,PCG,PUGB

Vakum vantuzları NBR ve silikon hammadde seçeneği ile uygulamalara göre değişken körük tipleri mevcuttur.

VACUUM Ürün Kataloğu

pdf
SERİ AÇIKLAMA
PFG Düz vakum petleri pürüssüz ve düz yüzeyler için uygundur. Cam , enjeksiyon kalıbı,sac ,ahşap endüstrisi için uygundur.
PBG Körüklü vakum petleri kavisli ve oluklu nesneler için uygunudur.
P5V P5V serisi petler esnek tabakalar için çift sızdırmazlık elemanı bulunmaktadır. Hızlı ve yavaş kayma kuvvetlerine karşı direnci yüksektir. Dikey ve yatay hareketler için metal kit mevcuttur.
           PJG PJG serisi petler düzensiz pürüssüz kavisli ürünler için uygundur. Artırılmış sızdırmazlık dudağı sayesinde bu tip uygulamalar için direnci yüksektir.
PCG PCG serisi çok körüklü petler taşınan ürüne uygulanan basıncı azaltarak hassan ürünlerin taşınmasında doğru üründür. Bu seri gıda ambalaj ,medikal ambalaj endüstrisi için uygundur.
PUGB PUGB serisi 30° döner tutucusu ile pürüssüz hafif kavisli yüzeyler ve esnek ürünler için uygundur.

*Vakum petleri ile ilgili bağlantı aparatları ve aksesuarlar için katologları inceleyebilirsiniz.

KATALOG ADI
VACUUM Ürün Kataloğu
error: Kopyalamak Yasaktır. !!