Yardımcı Devre Elemanları ve Aksesuarlar – Parker

Yardımcı Devre Elemanları ve Aksesuarlar

Parker pnömatik ürünleri sisteminizin verimli çalışmasına yardımcı olan aktüatörler, silindirler, valfler, minyatür valf adaları, hava hazırlama (FRL) grubu ve aksesuarları içerir. Malzeme taşıma, medikal, yaşam bilimleri, gıda, fabrika otomasyonu, otomotiv, takım tezgâhı, paketleme, nakliye ve savunma dahil olmak üzere birçok alanda hizmet verir.

 

PARKER LEGRİS REKORLAR

 

Bu ürünler pnömatik sisteminizdeki , hız kontrol valfleri ,pilot kontrol valfleri ,küresel vanalar ,yavaş başlatma valfleri ,susturucular ,çabuk eksoz valfleri gibi devrelerinde kullanılar yardımcı valfler ve rekorların tümüdür.

 

Çabuk Eksoz Valfleri

Küresel Vanalar

Yavaş Başlatma Valfleri

Hız Ayar Valfleri

LEGRIS Ürün Kataloğu

pdf
SERİ AÇIKLAMA
SP Hız ayar rekorları silindir üzerine kolayca akuple edilir sabit hızda çalışan uygunlamalar için kullanılır.Bu ürünün avantajı güvenlik hassasiyeti gereken hareketler içindir. Paslanmaz, pilot kumandalı ve çekvalfi tipleri mevcuttur.
NR Çekvalfler basınçlı havanın bir yönde akmasına ve diğer yöne ise önlemesi gereken uygulamalar için kullanılır. Paslanmaz, hortum girişli, pirinç ve gıdaya uygun serileri mevcuttur.
ST Yavaş başlama valfi ani şok basınçlarını engelleyerek sisteminizde oluşabilecek arızaları engeller. Bu ürünler kaza riskini önlemeye de yardımcı olur.
SR Strok sonu sensörleri silindirin stroğunu tamamladığında  hava pilotu ya da elektrik sinyali verir.
PR Regülatörlü rekorlar besleme basıncı ne olursa olsun silindire ayarlanan basıncı verir. Bu sayede silindirin gücünü basit şekilde kontrol etmek mümkündür. Ayrıca bu valfler ihtiyaç olan basıncı tam ayarında kullanarak tasarruf sağlamanıza yardımcı olacaktır.
  MV Manuel valfler sık sık değiştirilen sistemler ve devrenin kontrol altında açılıp kapanması gerektiği uygulamalar için güvenilir ürünlerdir.
QE Çabuk esksozlar tahliyenin atmosfere doğrudan atılmasını sağlayarak silindirin hızını artırır. Çabuk eksozların nikel kaplı pirinç ,aliminyum ve paslanmaz çelik olarak çeşitleri mevcuttur.
SC Bu ürünler akışkanların hız kontrol hassasiyeti için kullanılmaktadır.
S Susturucular tahliye hatlarında kullanıldığında ekipmanın ses seviyesini düşürür ve dışarıdaki etkenlerden korur.Hız ayarlı tipleri mevcuttur.
BV Universal serisi kollu vanalar standart akışkanlar için uygundur. Emniyet hassasiyeti gerektiren uygulamalar için harici kilitleme opsiyonlu seriler mevcuttur.
MV Mini universal serisi vanalar kompakt serideki vanalardır.
SS Paslanmaz çelik vanalar agresif ortamlar ve kimyasal akışkanlar için kullanıma uygundur.
                    HP Yüksek basınç vanaları 300 bar değerlerindeki akışkanlar için uygundur.
MV Bu vanalar hortum bağlantılı basit montajlı vanalardır.
ND Bu vanalar iğneli vana prensibi ile çalışır hız ayar yapmak mümkündür. Yüksek basınçlar için uygunudr ve paslanmaz serileri mevcuttur.
AG Bu seri ürünler ayarlanılan basınç miktarını geçtiğinde bağlantı hattını patlatarak basit şekilde sisteminizi güvenceye almaktadır.

 

KATALOG ADI
LEGRIS Ürün Kataloğu
error: Kopyalamak Yasaktır. !!